Kurumsal

Firmamız, dizel ve benzinli jeneratörlerin, satış, satış sonrası hizmet ve kiralama hizmetlerini vermek amacıyla 1994 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Dizel jeneratör setleri ile ilgili uluslararası standartların ön gördüğü her türlü testi yapacak donanıma ve yetişmiş insan gücüne sahip olan firmamız, işletmenizde dizel  jeneratör setleri ile yaşamış olduğunuz problemlere mühendislik vizyonunda optimum çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyetini benimsemiş,  genç  ve dinamik kadrosu ile sizlere güç, kalite ve hız unsurları taşıyan ürünler sunmakla beraber,  geniş servis ağı ile 7 gün 24 saat siz Değerli müşterilerimize kesintisiz servis hizmeti vermektedir.

 

UZMAN KADRO

Hızlı Ve Ekonomik Çözümler

7/24 SERVİS

Toplam kalite yönetimini benimsemiş olan firmamız gerek saha çalışmalarında gerekse atölye ortamında gerçekleştirilen faaliyetlerde minimum hata ile maksimum kalite çizgisinde doğru, akılcı çözümler üretmektedir.

 

MİSYON

Alanında yenilikçi, güçlü, lider ve iş ortaklarına verdiği güven ile tanınmak ve müşterilerine uygun fiyatlar ile hızlıca ulaşabileceği kaliteli hizmetler sunarak müşterilerimiz ile güvene dayalı ilişkiler kurmak.

VİZYON

Set Jeneratör, başta Ege Bölgesi olmak üzere, tüm Türkiye’de hizmet kalitesi ve ürün tedariki açısından en üst düzeyde bulunan jeneratör şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

TOP